Donato Statyba

Reikia konsultacijos? Krepkitės +370 677 63 663

Plastikinių langų durų apdaila


Plastikinių langų durų apdaila

Langai jūsų namo ar buto akys, todėl jiems reikėtų Skirti deramą demesi. Geriau prižiūrėti langai atrodo naujesni ir yra atsparesni aplinkos poveikiui. Todel neatidėliokite Siu darbu, nenurodyti kitoje, kad vietoje langų remontas, Dažymas padės ne tik prailginti tarnavimo laika langų, statymas ir išlaikyti šiluma jūsų namuose.

Jei jūsų langai mediniai, juos reikalinga periodiškai dažyti. Langų dažymas turetu buti atliktas tinkamai, kad apsaugoti lango mediena nuo neigiamo poveikio aplinkos. Kada jūsų mediniai langai atrodytų Puikiai labai svarbu, kad butu tinkamas paviršiaus paruošimas, siūlių hermetizavimas ir kokybiškai atliktas  Dažymo darbai. Mūsų komanda langus dažo tik kokybiškais dažais, kuris pailgina medinių langų tarnavimo laika.

Daznai montuojant ar atliekant langų apdaila pasitaiko klaidų, kurios vėliau Gali virsti šilumos nuostoliais ir garų kaupimusi patalpos viduje. Toliau trumpai paminėsime keletą  jų.

Labai daznai pasitaiko tokie atvejai, Kai atliekant langų apdaila poliuterano putu kraštas išlyginamas apipjaunant – taip atveriamos jų poros ir garai Iš vidaus pusės už poras skverbiasi Į šaltesnę Išorinė zona. Garai kondensuojasi ir esant neigiamai temperatūrai užšąla. Ledas besiplėsdamas ima ardyti poliuterano putu sluoksnį ir po ten tikro laiko atsiranda plyšių.

Dar Viena plyšių poliuterano putose atsiradimo priežastis yra mažas jų atsparumas deformacijoms. sienų ir langų konstrukcijos deformuojasi skirtingai. Nuolatinis langų virpėjimas, plėtimasis ir susitraukimai nuo temperaturos svyravimų ilgainiui sukelia įtempius sukietėjusiose poliuterano putose, kuris viršija poliuterano laikomąja galia. Ko pasekoje atsiranda mikroplyšių, kuris susijungia Į ištisus plyšius ir pasidaro kiauros siūlės.

Per atsiradusius plyšius išeina šiluma, o vėjui pučiant šaltas oras patenka į patalpą. Atšalęs angokraštis drėksta ir ilgainiui paviršiai ima pelyti. Todel  nerekomenduojame apipjaustyti poliuterano putu. Poliuterano putas taip pat butina apsaugoti nuo ultravioletinių Saulės spindulių.

Langų apdailos Mėtų, netinkamai užsandarinus langų angas, sandarinimo siūlė ir gretimos vietos nuolat drėksta, o skruzdė langų staktų gali atsirasti grybelių ar pelėsių. Taupant šiluma, o pirmiausia siekiant, kad tarpuose tarp staktos ir lango angos ilgos laika besikaupianti drėgme nepridarytų žalos, Angu sandarinimas turi buti projektuojamas taip, Jog nesudarytų šilumos tiltelių.

Kartais lango rasojimas gali pasitaikyti prieglobstį nekokybiško stiklo paketo- Stiklo paketas buna nesandarus. Toks atveju butina Keisti Stiklo paketą.

Plastikinių langų  ir durų apdailą.

Kokybiškai atliekame plastikinių langų durų apdailą.

Tvarkome remontuojame,angokrasčius

Darbo patirtis yra jau 25-metų…..

1.Tinkavimas arba gipso klijavimas.

2.langų hermetinimas.

3.Dažome tvarkome senus medinius langus.

4.Nemaišykite apdailos darbus, su dažymo darbais!!!

fototapetai