Donato Statyba

Reikia konsultacijos? Krepkitės +370 677 63 663

Laiptinių remontas – dažymas


Laiptinės Dažymas Yra Vienas Iš svarbių DARBŲ minor suteikia JŪSŲ laiptinei naujumą IR šviežumą.

Juk svečiai ateidami pas jus pirmiausia įeina Į laiptinę, o NE Į JŪSŲ butą. Todel laiptinė turetu Būti tvarkinga. Taip Pat Vienas Iš svarbių argumentų, Kuris paragintų atliktas nė laiptinės remontą- Tai JŪSŲ Buto Vertės padidėjimas. Todel, if norite parduoti Savo butą, atlikę Buto remonta, nepamirškite pasirūpinti IR laiptinės dažymu.

Laiptinės remonta galite atliktas nė, Kai tokiems darbams pritaria Daugiau tn Pusė namo Gyventojų. Labai daznai Didelė Dalis laiptinės Gyventojų bodisi Savo negražia IR atnaujinimo reikalaujančia laiptine, however, nesiima jokių veiksmų. Galime garantuoti, that įdėtos pastangos nedidelės džiugins visus. Juk Daug maloniau užeiti Į laiptinę, Kuri tvarkinga, naujai išdažyta. Mūsų komanda JŪSŲ Namo laiptinę suremontuos, išdažys IR galėsite dziaugtis švara IR tvarkingumu.

Toliau pateiksime keletą patarimų Apie laiptinių remonta IR dažymą, aš kokius niuansus reiktų atkreipti demesi.

Laiptinės savininkai turetu nuspręsti KAIP norėtų dažyti Savo laiptinę, kokia turetu Būti spalva. Patariame nesirinkti laiptinę marginti keliomis spalvomis. Tai nesuteiks gražaus IR išraiškingo estetinio Vaizdo. Daug gražiau atrodo laiptinės, kurios nudažytos pastelinėmis spalvomis gražiomis būti papildomų marginimų.

Prieš planuojant laiptinės dažymą nuspręskite: AR BUS TIK užtaisytos skylės IR PO į uždažoma, Ar viskas autobusų išlyginama IR PO Tik į perdažoma. Pastarasis Variantas kainuoja brangiau tn Vien skylių glaistymas IR dažymas.Tačiau Investicija Yra Greitai atsiperkanti. Tokias sienas autobusų Lengviau prižiūrėti, valyti IR ilgiau išsilaikys dažai.

Sienų paruošimas Taip Pat priklauso NUO į kokiais dažais were dažytos SIENOS IR kokiais ruošiamasi dažyti. Annex laiptinė Yra VIESA ERDVĖ, sienoms turi buti parenkami dažai, who Yra gerokai atsparesni. Kuo dažai atsparesni mechaniniam poveikui, TUO Jie brangesni, however dažams taupyti nevertėtų.

Daznai Kyla Klausimas asylum laiptinės Lubu. Mūsų komanda Jas pataria balinti. Kartais Namo gyventojai Nori laiptinės Lubas išdažyti tokia pačia spalva KAIP IR SIENOS. However siuo atveju padidėja Bendra DARBŲ Samata. Nes Lubos were balintos, Ø such atveju Reikalinga kruopščiai pašalinti, nuplauti buvusius dažus IR TIK tuomet galima gruntuoti IR dažyti.

Reikia pastebėti, Kad kartais laiptinės lubose Gali atsirasti pūslių. Tai Gali atsitikti asylum Blogai paruošto paviršiaus. Taip Pat Gana daznai buna laiptinės nešildomos, o šaltuoju Metų LAIKU buna Daug drėgmės IR Šalčio, therefore asylum temperatūrų skirtumų dažai Gali suskylinėti. Todel Lubu balinimas Butų Pats optimaliausias sprendimas. Namo laiptinės lubos IR SIENOS Gali skylinėti asylum NATŪRALAUS Namo Konstrukcijų “vaikščiojimo”.

Rinkdamiesi imone, Kuri atliks JŪSŲ laiptinės dažymą, pasidomėkite AR JI Dirba Su kokybiškomis apdailos medžiagomis IR dažais. Reikia pastebėti, that if laiptinės dažymui autobusų parinktos MEDŽIAGOS, kurios nepritaikytos viešajai erdvei, tuomet laiptinės Grožis JŪSŲ Ilgai nedžiugins IR netrukus visus Atliekame darbus reiks atliktas nė Iš Naujo.

If Domina laiptinės Dažymas, susisiekite Su mumis IR MES atsakysime Į visus dominančius klausimus.

fototapetai